Co wyróżnia okna PCV AWILUX?

Okna PVC to najczęściej wybierane typy okien, głównie dzięki atrakcyjnej cenie i niezwykłej trwałości. Ze względu na swoją wytrzymałość materiałową, nie ulegają korozji, nie wypaczają się, a ich kolor nie blaknie pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych.
Co więcej, okna PCV są łatwe w utrzymaniu i nie wymagają konserwacji.

Ze względu na coraz bardziej ekologiczny proces produkcyjny, brak emisji szkodliwych substancji do otoczenia, a także podleganie recyklingowi po okresie użytkowania, okna PVC nie narażają środowiska naturalnego.

Okna PVC są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a wszelkie zarysowania nie zmieniają koloru okien. Co więcej, uszkodzone okna PCV można polerować, aby przywrócić ich pierwotny wygląd.

Wysoka precyzja zachowana podczas produkcji okien i nowoczesny proces technologiczny w Awilux sprawiają, że okna PVC gwarantują bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa, zarówno podczas ich codziennej eksploatacji, jak i w przypadku prób włamania. Produkowane przez nas okna PCV bazują na sprawdzonych, niemieckich rozwiązaniach technologicznych, które cieszą się uznaniem szerokiego grona użytkowników na całym świecie.

Okna PVC od Awilux są nie tylko synonimem nowoczesności i funkcjonalności, lecz także podwyższonego komfortu i estetyki. Warto przyjrzeć się również naszej szerokiej palecie okuć i klamek. Bogactwo dostępnych kolorów może dostarczyć ciekawych inspiracji. Wybierając okna PVC z naszego asortymentu uzyskasz produkty, które będą doskonale współgrały z otoczeniem oraz elewacją budynku.
Wybierz opcję na miarę swoich oczekiwań

Awilux dostarcza okna PVC w kilku zaawansowanych technologicznie systemach. Niezależnie od tego czy szukasz indywidualnie dopasowanego designu, maksymalnej szczelności czy może interesują Cię okna otwierane na zewnątrz, z pewnością będziemy w stanie zaproponować Ci idealnie dopasowane okna PVC.

Komponenty wykorzystywane do produkcji okien PCV to gwarancja niezawodności i trwałości na długie lata. Dzięki zastosowaniu trwałych, przyjaznych dla środowiska materiałów oraz stosownych zabezpieczeń antykorozyjnych okna z tej kategorii mogą służyć z powodzeniem przez ponad 30 lat.

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę wariantów w zakresie okien Schüco, co pozwala na dobór idealnie dopasowanych rozwiązań. Jeśli planujesz montaż dużych przeszkleń, doskonałym wyborem okażą się bez wątpienia okna aluminiowe Schüco. Jeśli jednak zależy Ci na sprawdzonym rozwiązaniu charakteryzującym się optymalnym stosunkiem ceny do jakości, warto abyś rozważył okna PVC.

W bogatym asortymencie Awilux znajdziesz również elementy stolarki drzwiowej, systemy przesuwne, systemy osłonowe, dodatki do okien i drzwi oraz systemy domu inteligentnego. Jeśli nie znajdziesz satysfakcjonującego Cię rozwiązania w naszej ofercie, koniecznie skontaktuj się z naszym specjalistą. Chętnie zapoznamy się z Twoją wizją i wdrożymy w życie dedykowany projekt. Nasze usługi są dostępne dla osób z wielu miast. Sieć sprzedaży Awilux obejmuje takie miasta jak Poznań, Wrocław, Bydgoszcz, Częstochowa, Katowice oraz Gliwice.

Systemy okien PCV:

  • aMORE
  • aMORE LUX
  • aCUBE
  • Schüco LivIng
  • Schüco AluInside
  • Schüco Nordic
  • Schüco CT70